FOTOTAPETA PAPIER LATEXOWY

 • gramatura: 212 g
 • marka: Apex
 • powierzchnia: gładka, matowa, brak jakiejkolwiek struktury
 • cechy: tapeta oddychająca oddychająca
 • klej: zalecamy metylan normal lub metylan special
 • Maksymalna szerokość pojedynczego brytu: 104 cm

Szerokość pojedynczego brytu: Fototapety dzielimy na bryty o jak największej szerokości w taki sposób, żeby było ich jak najmniej, co minimalizuje ilość łączeń podczas późniejszego montażu. Np. Fototapeta o szerokości 350 cm będzie wydrukowana w 4 brytach o szerokości ok 87,5 cm każdy.
Fototapeta papierowa jest ekonomiczną wersją wykonania fototapety. Papier latexowy jest odporny na wilgoć, dzięki czemu można delikatnie wytrzeć tapetę.

FOTOTAPETA Easy Stick – tkanina samoprzylepna

 • grubość: 0,1 mm
 • powierzchnia: gładka, matowa, delikatna struktura tkaniny poliestrowej, którą widać w świetle z odległości 20 cm. 
 • klej: jest samoprzylepna, na tkaninę został naniesiony klej fabrycznie
 • Maksymalna szerokość pojedynczego brytu: 125 cm

Szerokość pojedynczego brytu: Fototapety dzielimy na równe bryty o jak największej szerokości w taki sposób, żeby było ich jak najmniej, co minimalizuje ilość łączeń podczas późniejszego montażu. Np. Fototapeta o szerokości 275 cm będzie wydrukowana w 3 brytach o szerokości ok 91,67 cm każdy.
Easy Stick to samoprzylepna fototapeta w postaci tkaniny poliestrowej. Repozycjonowalny klej pozwala na kilkukrotne nakładanie i odklejanie. Fototapeta Easy Stick jest odporna na zabrudzenia i uszkodzenia mechaniczne. Przede wszystkim jest bardzo łatwa do montażu na ścianie. Z łatwością możesz to zrobić samemu z niewielką pomocą drugiej osoby.

FOTOTAPETA WINYLOWA z podkładem flizelinowym

 • gramatura: 240 g
 • marka: Neshen smooth NW
 • powierzchnia: gładka, matowa, przypominająca bardzo drobną skórkę, którą widać z odległości 20 cm
 • cechy: oddychająca, zmywalna wodą za pomocą miękkiej ściereczki lub gąbki
 • klej: zalecamy metylan direct lub inny dedykowany do grubych tapet flizelinowych
  atest palności: B1
 • Maksymalna szerokość pojedynczego brytu: 128 cm

Szerokość pojedynczego brytu: Fototapety dzielimy na bryty o jak największej szerokości w taki sposób, żeby było ich jak najmniej, co minimalizuje ilość łączeń podczas późniejszego montażu. Np. Fototapet o szerokości 350 cm będzie wydrukowana w 3 brytach o szerokości ok 116,67 cm każdy.
Fototapeta winylowa jest bardzo wytrzymała, pokrywa delikatne nierówności ścian. Jest łatwa zarówno w montażu jak i przyszłym demontażu. Klej nakładamy tylko na ścianę, dzięki czemu z łatwością mogą Państwo przykleić ją samodzielnie.

test

O NAS

Poznaj nas i dowiedz się więcej...

Co oznacza Decona?

Decona jest połączeniem dwóch słów, Decoration z języka angielskiego oznaczającego dekoracje oraz Cona ze Słoweńskiego strefa, przestrzeń. Świat staje się jednością, a łączenie języków od dawna trafia w gusta wielu ludzi. DeCona – Przestrzeń Dekoracji dla Ciebie, z wielką starannością tworzymy fototapety, foto obrazy drukowane na płótnie i naciągane na blejtram oraz fotograficzne okleiny meblowe.

Skąd jesteśmy?

W samym centrum Polski rozpoczęliśmy swoją drogę po świecie druku. Nabieraliśmy doświadczenia przy druku gazet, książek i artykułów reklamowych gdzie jakość i estetyka zawsze grała pierwsze skrzypce. Nasz początek to rok 1996, a Decona jest naszym najmłodszym dzieckiem. Tworzymy ją dla Ciebie dbając o zastosowanie najbardziej bezpiecznych technologii druku i wykorzystując najwyższej klasy materiały.

Co oferujemy?

Wykonujemy i dostarczamy Tobie wysokiej jakości fototapety drukowane bezwonnymi tuszami Latexowymi, które jako jedne z niewielu na rynku zapewniają całkowite bezpieczeństwo dla otoczenia. Jeden obraz jest warto więcej niż tysiące słów, dlatego w Twoje ręce oddajemy skarbnice pięknych fotografii, dzięki którym stworzysz przestrzeń radości w swoim domu. Okleiny meblowe pozwolą nadać barw nawet najdrobniejszym elementom wystroju, a obrazy drukowane na płótnie będą świetnym akcentem artystycznym w Twoim salonie.

Nasz cel?

Celem jest dalsza droga, na której będziemy mogli sprostać kolejnym wyzwaniom w świecie druku. Fototapety i obrazy przygotowywane z uśmiechem na twarzy przeniosą do Twojego domu powiew świeżej energii, a dla nas będą wspaniałym darem.

Decona – Twoja Przestrzeń Dekoracji

ELEGANCKI DESIGN

O naszym sklepie internetowym

Kilka słów o samym sklepie...

Mark Jance

CEO / FOUNDER

Aviana Plummer

CEO / FOUNDER

Braydon Wilkerson

CEO / FOUNDER

Kristin Watson

CEO / FOUNDER
DECONA W LICZBACH

Zadowolony Klient to nasz najważniejszy cel!

1993
ROK ZAŁOŻENIA
3000
ZADOWOLONYCH KLIENTÓW
48
WSPÓŁPRACUJĄCYCH FIRM
750
PROJEKTÓW KOMERCYJNYCH
Odtwórz wideo

Our company history and facts

I should be incapable of drawing a single stroke at the present moment; and yet I feel that I never was a greater artist than now.

Odtwórz wideo

Design & development process demonstration

A wonderful serenity has taken possession of my entire soul,like these sweet mornings of spring which I enjoy with my whole heart.

Wybierz produkt

 • Formularz zapytania B2B

Wybierz produkt