O NAS

Poznaj nas i dowiedz się więcej...

Skąd pomysł na sklep Decona?

Od prawie trzech dekad zajmujemy się drukiem. Świat się zmienia, a my zawsze chcieliśmy sprawić, żeby nasze produkcje zaczęły cieszyć oko każdego z Was. Dziś mamy taką możliwość. To właśnie druk fototapet, obrazów na płótnie czy kolorowych oklein meblowych stało się realne. Decona jest wariacją języków, wariacją kolorów i wariacją wariatów, Decoration z języka angielskiego oznaczającego dekoracje oraz Cona ze Słoweńskiego przestrzeń. Decona – Przestrzeń Dekoracji dla Ciebie, z wielką starannością oraz dbałością o szczegóły tworzymy fototapety, obrazy drukowane na płótnie i naciągane na blejtram oraz okleiny meblowe z dowolnego projektu graficznego.

Skąd jesteśmy?

W samym centrum Polski, w miejscowości Konin leżącej na rzeką Wartą, rozpoczęliśmy swoją drogę po świecie druku.  Pierwsze kroki stawialiśmy w roku 1996, a Decona.pl jest naszym najmłodszym dzieckiem. Wysyłamy fototapety praktycznie na cały świat, dzięki czemu mamy pewność, że nasze produkty dotrą do Ciebie w każde miejsce.

Co oferujemy?

Specjalizujemy się w wydrukach fototapet, obrazów drukowanych na płótnie bawełnianym wraz z naciągnięciem ich na blejtram, a także drukowaniem oklein meblowych PCV. Wszystkie wydruki wykonujemy w technologii HP Latex, dzięki czemu dostarczamy Tobie wysokiej jakości fototapety drukowane bezwonnymi tuszami wodnymi, które jako jedne z niewielu na rynku zapewniają całkowite bezpieczeństwo dla otoczenia. Fototapety, które do Was docierają nie emituje żadnych szkodliwych substancji, dlatego z czystym sumieniem polecamy je zarówno do domów, pokoi dziecięcych jak i przedszkoli oraz żłobków.  Wiemy jak ważny jest dla Ciebie czas, dlatego obrazy i projekty graficzne, które oferujemy w naszym sklepie są szczegółowo dobierane i filtrowane, żeby odnaleźć najciekawsze i najbardziej oryginalne z nich. Zmiany są potrzebne w naszym otoczeniu, dlatego poszerzyliśmy ofertę o okleiny meblowe w dowolnych wzorach, które pozwolą nadać barw nawet najdrobniejszym elementom wystroju wnętrz. Czasem wystarczy mały akcent by zmienić stare meble w nowoczesne, stylowe i niepowtarzalne rękodzieło. Jako ostateczny dodatek proponujemy drukowane obrazy na płótnie będące świetnym akcentem artystycznym w Twoim salonie.

Nasz cel?

Droga, na której będziemy mogli sprostać kolejnym wyzwaniom w świecie druku, dekoracji i wystrojów niepowtarzalnych wnętrz. Fototapety i obrazy przygotowywane z uśmiechem na twarzy przeniosą do Twojego domu powiew świeżej energii. Naszym celem jest sprostać Twojej wyobraźni by mogła stać się rzeczywistością w Twoim domu.

Decona – Twoja Przestrzeń Dekoracji

ELEGANCKI DESIGN

O naszym sklepie internetowym

Sklep decona.pl powstał z myślą o ułatwieniu Wam realizacji swoich pomysłów w zakresie dekorowania przestrzeni w domu, mieszkaniu oraz w firmie. Udostępniamy bazę najciekawszych grafik i obrazów do stworzenia indywidualnych fototapet, które z łatwością możecie sami nakleić na dowolną ścianę. Drukujemy fototapety na każdy wymiar, również z obrazów, które sami do nas prześlecie. Materiał dostosujemy do Waszych potrzeb, żeby fototapeta była trwała i pięknie prezentowała się zarówno w salonie, kuchni, sypialni czy łazience. Zapraszamy do kontaktu, jesteśmy otwarci na rozmowę i dołożymy wszelkich starań, żeby doprowadzić Wasz projekt do realizacji.

Mark Jance

CEO / FOUNDER

Aviana Plummer

CEO / FOUNDER

Braydon Wilkerson

CEO / FOUNDER

Kristin Watson

CEO / FOUNDER
DECONA W LICZBACH

Zadowolony Klient to nasz najważniejszy cel!

2015
ROK ZAŁOŻENIA
4450
ZADOWOLONYCH KLIENTÓW
29
WSPÓŁPRACUJĄCYCH FIRM
38720
WYDRUKOWANYCH METRÓW KWADRATOWYCH
Odtwórz wideo

Our company history and facts

I should be incapable of drawing a single stroke at the present moment; and yet I feel that I never was a greater artist than now.

Odtwórz wideo

Design & development process demonstration

A wonderful serenity has taken possession of my entire soul,like these sweet mornings of spring which I enjoy with my whole heart.