O NAS

Poznaj nas i dowiedz się więcej...

Co oznacza Decona?

Decona jest połączeniem dwóch słów, Decoration z języka angielskiego oznaczającego dekoracje oraz Cona ze Słoweńskiego strefa, przestrzeń. Świat staje się jednością, a łączenie języków od dawna trafia w gusta wielu ludzi. DeCona – Przestrzeń Dekoracji dla Ciebie, z wielką starannością tworzymy fototapety, foto obrazy drukowane na płótnie i naciągane na blejtram oraz fotograficzne okleiny meblowe.

Skąd jesteśmy?

W samym centrum Polski rozpoczęliśmy swoją drogę po świecie druku. Nabieraliśmy doświadczenia przy druku gazet, książek i artykułów reklamowych gdzie jakość i estetyka zawsze grała pierwsze skrzypce. Nasz początek to rok 1996, a Decona jest naszym najmłodszym dzieckiem. Tworzymy ją dla Ciebie dbając o zastosowanie najbardziej bezpiecznych technologii druku i wykorzystując najwyższej klasy materiały.

Co oferujemy?

Wykonujemy i dostarczamy Tobie wysokiej jakości fototapety drukowane bezwonnymi tuszami Latexowymi, które jako jedne z niewielu na rynku zapewniają całkowite bezpieczeństwo dla otoczenia. Jeden obraz jest warto więcej niż tysiące słów, dlatego w Twoje ręce oddajemy skarbnice pięknych fotografii, dzięki którym stworzysz przestrzeń radości w swoim domu. Okleiny meblowe pozwolą nadać barw nawet najdrobniejszym elementom wystroju, a obrazy drukowane na płótnie będą świetnym akcentem artystycznym w Twoim salonie.

Nasz cel?

Celem jest dalsza droga, na której będziemy mogli sprostać kolejnym wyzwaniom w świecie druku. Fototapety i obrazy przygotowywane z uśmiechem na twarzy przeniosą do Twojego domu powiew świeżej energii, a dla nas będą wspaniałym darem.

Decona – Twoja Przestrzeń Dekoracji

ELEGANCKI DESIGN

O naszym sklepie internetowym

Kilka słów o samym sklepie...

Mark Jance

CEO / FOUNDER

Aviana Plummer

CEO / FOUNDER

Braydon Wilkerson

CEO / FOUNDER

Kristin Watson

CEO / FOUNDER
DECONA W LICZBACH

Zadowolony Klient to nasz najważniejszy cel!

1993
ROK ZAŁOŻENIA
3000
ZADOWOLONYCH KLIENTÓW
48
WSPÓŁPRACUJĄCYCH FIRM
750
PROJEKTÓW KOMERCYJNYCH
Odtwórz wideo

Our company history and facts

I should be incapable of drawing a single stroke at the present moment; and yet I feel that I never was a greater artist than now.

Odtwórz wideo

Design & development process demonstration

A wonderful serenity has taken possession of my entire soul,like these sweet mornings of spring which I enjoy with my whole heart.